AQUAEL TURBO FILTER FILTR WEWNĘTRZNY Model 2000

ZAQUF5008200

Aquael Turbo Filter filtr wewnętrzny 2000

PRODUCENT: Aquael
DOSTĘPNOŚĆ:  Duża ilość

112,00 zł

DOSTAWA: 24 H

Opis

Produkty powiązane

Opinie

AQUAEL TURBO FILTER FILTR WEWNĘTRZNY Model 2000

 

Filtr AQUAEL TURBO FILTER jest przeznaczony do oczyszczania i napowietrzania wody w akwariach. Zapewnia na starcie podwójną filtrację: mechaniczną i biologiczną, przy czym jest cichy i energooszczędny. Umożliwia zastosowanie dowolnych wkładów filtracyjnych biologicznych i chemicznych z oferty AQUAEL, takich jak: BioCeraMAX Pro 600, BioCeraMAX Pro 1200, BioCeraMAX Pro 1600, ZeoMAX PLUS, CarboMAX PLUS, NitroMAX PRO, PhosMAX BASIC i PhosMAX PRO.

Szczelna komora wirnika wpływa na ich wysoką wydajność przy stosunkowo niskim zużyciu energii. Wszystkie modele filtrów wewnętrznych AQUAEL TURBO FILTER są wyposażone w specjalne przyssawki amortyzujące, które tłumią ewentualne drgania przenoszone na szybę i dodatkowo wyciszają pracę urządzenia.

Większe modele TURBO FILTER 1000, 1500 i 2000 zostały wyposażone w ceramiczną oś wirnika, co wpływa na ich cichą pracę i gwarantuje ich trwałość.

Specjalna konstrukcja filtrów wewnętrznych AQUAEL TURBO FILTER umożliwia ich rozbudowę i napełnianie pojemników na media dowolnymi mediami filtracyjnymi, w zależności od potrzeb.

* wydajna filtracja mechaniczna i biologiczna, dzięki pojemnikom które umożliwiają zastosowanie dowolnych wkładów filtracyjnych
* zapewnia efektywne napowietrzanie wody
* 120° regulacja kierunku wylotu oraz płynna i wygodna regulacja wydajności

Zestaw startowy zawiera:
* pojemnik na media sypkie o pojemności: 250 ml dla modelu TURBO FILTER 500 oraz 625 ml dla modeli TURBO FILTER 1000, 1500 i 2000,
* startowe wypełnienie wkładem do filtracji biologicznej BioCeraMAX Pro 600,
* gąbkę o odpowiednio dostosowanej gęstości, co umożliwia utrzymanie wysokich parametrów filtracyjnych w jak najdłuższym czasie.

Istnieją 3 konfiguracje instalacji filtra TURBO: sama gąbka, sam pojemnik i pojemnik plus gąbka. Pojemniki na media filtracyjne, dostępne również jako akcesoria, można dowolnie zestawiać w kolumnach, dzięki specjalnie opracowanemu systemowi ich łatwego łączenia. Za pomocą takiego zabiegu przekształcimy filtr w specjalistyczne urządzenie o niespotykanych parametrach filtracyjnych, co najważniejsze, precyzyjnie dostosowane do naszych potrzeb.

Napisz opinię

PRZYPOMNIENIE O PRODUKCIE

Na podany adres e-mail wyślemy przypomnienie o konieczności ponownego zamówienia produktu!