JOSERA SensiPlus 2x15kg

30 KG

ZPAK02000373

Lekkostrawna karma dla psów wrażliwych.

PRODUCENT: Josera
DOSTĘPNOŚĆ:  Duża ilość

299,90 zł(10,00 zł/kg)

DOSTAWA: 24 H

Opis

Produkty powiązane

Opinie

Josera SensiPlus jest to łatwo przyswajalna i lekkostrawna karma dla psów z wrażliwym układem pokarmowym. Dzięki zawartej w karmie Kaczce jest niezwykle smaczna, nawet dla najbardziej wybrednych psów.  Obecne kwasy tłuszczowe dbają o lśniącą sierść i zdrową skórę.

Josera SeniPlus – sucha karma o szczególnych potrzebach żywieniowych. Została przygotowana z myślą o psach z wrażliwym układem pokarmowym. Zawarta Kaczka sprawia, że jest wyjątkowo smaczna, nawet dla najbardziej wybrednych smakoszy. Zawarta w karmie biotyna wpływa na zdrową skórę i lśniącą sierść.

Lekkostrawna - Wysoka jakość starannie dobranych surowców i zastosowana technologia produkcji zapewniają lepszą strawność. Odpowiednia również dla psów z wrażliwym układem pokarmowym.

Skóra i sierść - Zdrowa skóra i lśniąca sierść to efekt wyważonej proporcji pomiędzy kwasami tłuszczowymi Omega 3 i 6. Wspiera je witamina E, biotyna, metionina i najlepiej przyswajalne, organiczne formy cynku i miedzi.

Umiarkowany poziom energii - Karma zawiera umiarkowany poziom energii i nadaje się w szczególności dla psów o normalnej aktywności.

Skład: suszone białko drobiowe (drób 16,5%, kaczka 12,0%) kukurydza pełnoziarnista, ryż, wysłodki buraczane, tłuszcz drobiowy, hydrolizowane białko drobiowe, minerały, mączka z cykorii (naturalne źródło inuliny).

Składniki analityczne: Białko surowe 24%, tłuszcz surowy 12%, włókno surowe 2,3%, popiół surowy 7%, wapń 1,45%, fosfor 1%, sód 0,4%.

Napisz opinię

Accessories

PRZYPOMNIENIE O PRODUKCIE

Na podany adres e-mail wyślemy przypomnienie o konieczności ponownego zamówienia produktu!