Dolina Noteci Premium Senior 400g puszka - karma dla psa kurczak z marchewką i bazylią

0.4 KG

ZDOLD2040400

Pełnoporcjowa karma dla starszych psów wszystkich ras bogata w kurczaka z marchewką i bazylią.

PRODUCENT: Dolina Noteci
DOSTĘPNOŚĆ:  Duża ilość

5,90 zł(14,75 zł/kg)

DOSTAWA: 24 H

Opis

Produkty powiązane

Opinie

Pełnoporcjowa karma dla starszych psów wszystkich ras bogata w kurczaka z marchewką i bazylią. Dostosowana do potrzeb psów starzejących się i starych. MSM posiada silne właściwości przeciwzapalne i przeciwutleniające, dzięki czemu wywiera ochronny wpływ na składniki komórek, które mogą być uszkadzane w procesie starzenia się organizmu. Mięso z kurczaka stanowi bogate źródło składników odpowiadających za wzmocnienie odporności organizmu, oraz za prawidłowe funkcjonowanie skóry zwierzęcia. Jest także źródłem składników ważnych dla odpowiedniego działania procesów metabolicznych. 

Skład: Mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego 40% (w tym kurczak 14%), warzywa (marchew 5%, ziemniaki 5%), jaja i produkty z jaj 4%, oleje i tłuszcze (olej z łososia 1%), produkty pochodzenia roślinnego, substancje mineralne, drożdże, beta-glukany 0,1%, MSM (metylosulfonylometan) 0,08%, mannooligosacharydy 0,05%, ekstrakt z jukki Schidigera 0,02%, tymianek 0,02%.

Analiza składu: białko 8%, oleje i tłuszcze surowe 5%, popiół surowy 2,3%, włókno surowe 1%, wilgotność 81%, wapń 0,3%, fosfor 0,25%.

Dodatki dietetyczne na kg: witamina D3 240 IU, witamina E 48 mg, E6/cynk 13 mg.

Napisz opinię

PRZYPOMNIENIE O PRODUKCIE

Na podany adres e-mail wyślemy przypomnienie o konieczności ponownego zamówienia produktu!