HobbyDog Budka szara w białe łapki 52x46x53 cm ROZM. 3

ZMAMM5003700

Legowisko dla kota/psa w kształcie domku.

PRODUCENT: HobbyDog
DOSTĘPNOŚĆ:  Duża ilość

119,00 zł

DOSTAWA: 24 H

Opis

Produkty powiązane

Opinie

HobbyDog Budka szara w białe łapki 52x46x53 cm ROZM. 3

 

Domki HobbyDog charakteryzują się klasycznym kształtem, lekkością, wytrzymałością i nieprzemakalnością. Wykonane są z wytrzymałego materiału - kodury i pianki poliuretanowej. Cechują się odpornością na zawilgocenie oraz na zadrapania. Sprawdzą się zarówno w domu, na balkonie, w kojcu czy na podwórku. Wewnątrz posłania znajduje się pianka poliuretanowa, która sprawia, że legowisko jest bardzo wygodne. Dla łatwiejszego utrzymania w czystości jest ono całkowicie rozbieralne - dach budki jest przymocowany na zamku błyskawicznym. Można je prać w temperaturze 30 stopni.

Domki w rozmiarze S przeznaczone są dla kotów i najmniejszych psów, takich jak: Border Terier, Charcik Włoski, Foksterier, Hawańczyk, Jamnik, Lwi piesek, Mops, Pudel Miniaturowy, Shih tzu, Sznaucer miniaturowy, Chihuahua, Gryfonik, Maltańczyk, Pekińczyk, Pinczer, Yorkshire.

Domki w rozmiarze M przeznaczone są dla dużych kotów i małych psów, takich jak: Border Terier, Charcik Włoski, Foksterier, Hawańczyk, Jamnik, Lwi piesek, Mops, Pudel Miniaturowy, Shih tzu, Sznaucer miniaturowy, Chihuahua, Gryfonik, Maltańczyk, Pekińczyk, Pinczer, Yorkshire.

Domki w rozmiarze L i XL przeznaczone są dla średnich psów, takich jak: Beagle, Terrier, Buldog, Bulterier, Chart perski, Cocker Spaniel, Pinczer, Owczarek Nizinny, Shar pei, Sznaucer średni, Welsh.

Napisz opinię

PRZYPOMNIENIE O PRODUKCIE

Na podany adres e-mail wyślemy przypomnienie o konieczności ponownego zamówienia produktu!