HobbyDog Legowisko Prestiż Brązowe w łapki XL

ZMAMM5015805

Legowisko dla psa.

PRODUCENT: HobbyDog
DOSTĘPNOŚĆ:  Duża ilość

115,50 zł

DOSTAWA: 24 H

Opis

Produkty powiązane

Opinie

LEGOWISKO CORDURA PRESTIŻ BRĄZ W ŁAPKI XL 85x65cm

Legowisko wykonane z kodury z nadrukami, pianki poliuretanowej i włókniny polipropylenowej.

Kodura jest to materiał bardzo wytrzymały, wykorzystuje się go między innymi do produkcji odzieży, obuwia oraz do produkcji mebli. Materiał posiada zwiększoną odporność na zadrapania oraz na zawilgocenie. Ponadto jest łatwy w czyszczeniu, w większości przypadków wystarczy przetrzeć legowisko wilgotną szmatką i zabrudzenia znikają. Po za tym kodura nie rozciąga się i jest odporna na przetarcia.

Legowisko sprawdzą się do domu, na dworze w słoneczne dni, w kojcu i na balkonie.

Legowisko wypełnione jest wkładami ze zmieloną pianką poliuretanową. Szczelnie wypełnia one posłanie. Dzięki czemu jest ono bardzo wygodne, a zarazem nie rozchodzi się na boki.

Legowisko jest dwuczęściowe. Składa się z boków, wypełnionych czteroma wkładami oraz z poduchy wypełnionej 5 wkładami. Ponadto legowisko posiada zdejmowalny pokrowiec, który jest na zamku błyskawicznym. Umożliwia to wypranie samego pokrowca.

Dół legowiska jak i poszewka wkładów wykonane są z włókniny polipropylenowej. Dno wykonane jest z grubszego materiału, wkłady z cieńszego.

Sugerowane rasy psów dla poszczególnych rozmiarów:

XXL: - Beagle, Terrier, Collie, Buldog, Chart Perski, Cocer Spaniel, Pinczer, Owczarek Nizinny, SharPei, Sznaucer, Bokser, Chow Chow, Dalmatyńczyk, Doberman, Labrador, Owczarek Niemiecki, Pudel.

XL: - Beagle, Terrier, Buldog, Bulterier, Chart perski, Cocker Spaniel, Pinczer, Owczarek Nizinny, Shar pei, Sznaucer średni, Welsh.

L: - Border Terier, Charcik Włoski, Foksterier, Hawańczyk, Jamnik, Lwi piesek, Mops, Pudel Miniaturowy, Shih tzu, Sznaucer miniaturowy, Chihuahua, Gryfonik, Maltańczyk, Pekińczyk, Pinczer, Yorkshire.

Napisz opinię

PRZYPOMNIENIE O PRODUKCIE

Na podany adres e-mail wyślemy przypomnienie o konieczności ponownego zamówienia produktu!