HobbyDog Legowisko Cordura Prestige Czarne w białe łapki 65x50x20 cm ROZM. L

ZMAMM5016904

Legowisko dla psa.

PRODUCENT: HobbyDog
DOSTĘPNOŚĆ:  Duża ilość

89,00 zł

DOSTAWA: 24 H

Opis

Produkty powiązane

Opinie

HobbyDog Legowisko Cordura Prestige Czarne w białe łapki 65x50x20 cm ROZM. L

 

Legowisko wykonane z kodury z nadrukami, pianki poliuretanowej i włókniny polipropylenowej. Kodura jest to materiał bardzo wytrzymały – posiada zwiększoną odporność na zadrapania oraz na zawilgocenie. Ponadto jest łatwy w czyszczeniu, w większości przypadków wystarczy przetrzeć legowisko wilgotną szmatką i zabrudzenia znikają. Kodura nie rozciąga się i jest odporna na przetarcia.

Legowisko wypełnione jest wkładami z zmieloną pianką poliuretanową. Szczelnie wypełnia ona posłanie, dzięki czemu jest ono bardzo wygodnie, a zarazem nie rozchodzi się na boki.

Legowisko jest dwuczęściowe. Składa się z boków, wypełnionych czteroma wkładami oraz z poduchy wypełnionej 5 wkładami. Ponadto legowisko posiada zdejmowany pokrowiec, który jest na zamku błyskawicznym. Umożliwia to wypranie samego pokrowca. Dół legowiska jak i poszewka wkładów wykonane są z włókniny polipropylenowej. Dno wykonane jest z grubszego materiału, wkłady z cieńszego. Wszystkie nasze produkty są szyte na maszynach ręcznych.

Legowisko Prestige jest dostępne w 3 rozmiarach, sugerowane rasy psów dla poszczególnych rozmiarów: 

L - Border Terrier, Charcik włoski, Foksterier, Hawańczyk, Jamnik, Lwi piesek, Mops, Pudel Miniaturowy, Shih tzu, Sznaucer miniaturowy, Chihuahua, Gryfonik, Maltańczyk, Pekińczyk, Pinczer, Yorkshire.

XL - Beagle, Terrier, Buldog, Bulterier, Chart perski, Cocker Spaniel, Pinczer, Owczarek Nizinny, Shar pei, Sznaucer średni, Welsh Terrier.

XXL - Beagle, Terrier, Collie, Buldog, Chart Perski, Cocker Spaniel, Pinczer, Owczarek Nizinny, Shar pei, Sznaucer, Bokser, Chow Chow, Dalmatyńczyk, Doberman, Labrador, Owczarek Niemiecki, Pudel.

Napisz opinię

PRZYPOMNIENIE O PRODUKCIE

Na podany adres e-mail wyślemy przypomnienie o konieczności ponownego zamówienia produktu!