Hobbydog Legowisko Królewskie Sztruks 85x65x28cm - XL

ZMAMM5026005

Legowisko dla psa.

PRODUCENT: HobbyDog
DOSTĘPNOŚĆ:  Duża ilość

129,00 zł

DOSTAWA: 24 H

Opis

Produkty powiązane

Opinie

HobbyDog Legowisko Królewskie Sztruks 85x65x28 ROZM. XL

 

Legowisko wykonane z kodury, sztruksu, pianki poliuretanowej i włókniny polipropylenowej. Wszystkie legowiska mają wewnętrzną część wykonaną z kodury. Zewnętrzna część wykonana jest z kodury z nadrukiem lub ze sztruksu.

Kodura jest to materiał bardzo wytrzymały – materiał posiada zwiększoną odporność na zadrapania oraz na zawilgocenie. Ponadto jest łatwy w czyszczeniu, w większości przypadków wystarczy przetrzeć legowisko wilgotną szmatką i zabrudzenia znikają, dlatego z tego materiału zostało wykonane wnętrze legowiska. Kodura nie rozciąga się i jest odporna na przetarcia.

Legowisko wypełnione jest wkładami z zmieloną pianką poliuretanową. Szczelnie wypełnia ona posłanie, dzięki czemu jest ono bardzo wygodne, a zarazem nie rozchodzi się na boki. Dół legowiska jak i poszewka wkładów wykonane są z włókniny polipropylenowej. Dno wykonane jest z grubszego materiału, wkłady z cieńszego. Wszystkie nasze produkty są szyte na maszynach ręcznych.

Legowiska Królewskie są dostępne w 3 rozmiarach, sugerowane rasy psów dla poszczególnych rozmiarów:

L - Border Terrier, Charcik włoski, Foksterier, Hawańczyk, Jamnik, Lwi piesek, Mops, Pudel Miniaturowy, Shih tzu, Sznaucer miniaturowy, Chihuahua, Gryfonik, Maltańczyk, Pekińczyk, Pinczer, Yorkshire.

XL - Beagle, Terrier, Buldog, Bulterier, Chart perski, Cocker Spaniel, Pinczer, Owczarek Nizinny, Shar pei, Sznaucer średni, Welsh Terrier.

XXL - Beagle, Terrier, Collie, Buldog, Chart Perski, Cocker Spaniel, Pinczer, Owczarek Nizinny, Shar pei, Sznaucer, Bokser, Chow Chow, Dalmatyńczyk, Doberman, Labrador, Owczarek Niemiecki, Pudel.

Napisz opinię

PRZYPOMNIENIE O PRODUKCIE

Na podany adres e-mail wyślemy przypomnienie o konieczności ponownego zamówienia produktu!