HobbyDog Legowisko Nowy York Koła z różowym środkiem 65x55x26 cm ROZM. L

ZMAMM5032350

Legowisko dla psa.

PRODUCENT: HobbyDog
DOSTĘPNOŚĆ:  Duża ilość

98,00 zł

DOSTAWA: 24 H

Opis

Produkty powiązane

Opinie

HobbyDog Legowisko Nowy York Koła z różowym środkiem 65x55x26 cm ROZM. L 

 

Legowisko wykonane z kodury, pianki poliuretanowej, włókniny poliestrowej i włókniny polipropylenowej. Kodura jest to materiał bardzo wytrzymały – posiada zwiększoną odporność na zadrapania oraz na zawilgocenie. Ponadto jest łatwy w czyszczeniu, w większości przypadków wystarczy przetrzeć legowisko wilgotną szmatką i zabrudzenia znikają. Kodura nie rozciąga się i jest odporna na przetarcia.

Legowisko jest jednoczęściowe, posiada zdejmowany pokrowiec, który jest na zamku błyskawicznym. Umożliwia to wypranie samego pokrowca w temperaturze 30st C. Wnętrze legowiska jest wypełnione wkładami ze zmieloną pianka poliuretanową. Spód jest wypełniony włókniną poliestrową. Wszystkie nasze produkty są szyte na maszynach ręcznych.

Legowisko Nowy York jest dostępne w 2 rozmiarach, sugerowane rasy psów dla poszczególnych rozmiarów:

M - Chihuahua, Chin japoński, Gryfonik, Grzywacz Chiński, Maltańczyk, Pekińczyk, Pinczer, Szpic miniaturowy, Yorkshire terier.

L - Border Terier, Charcik Włoski, Foksterier, Hawańczyk, Jamnik, Lwi piesek, Mops, Pudel Miniaturowy, Shih tzu, Sznaucer miniaturowy, Chihuahua, Gryfonik, Maltańczyk, Pekińczyk, Pinczer, Yorkshire.

Napisz opinię

PRZYPOMNIENIE O PRODUKCIE

Na podany adres e-mail wyślemy przypomnienie o konieczności ponownego zamówienia produktu!