Josera KIDS 15kg dla szczeniąt i młodych psów

15 KG

ZJOSD1003150

Karma przeznaczona dla psów dorastających.

PRODUCENT: Josera
DOSTĘPNOŚĆ:  Duża ilość

154,90 zł(10,33 zł/kg)

DOSTAWA: 24 H

Opis

Produkty powiązane

Opinie

Josera Kids karma dla wszystkich młodych psów ras średnich i dużych, które w okresie wzrostu wymagają odpowiedniego żywieniowe. Receptura karmy o zmniejszonej wartości energetycznej z odpowiednio dobranym poziomie białka i tłuszczu wpływa na rozwój kości i stawów. Obecne kwasy tłuszczowe dbają o zdrową skórę i sierść.

Josera Kids jest to specjalna karma dla odchowu psów, ras średnich i dużych. Starannie dobrana receptura sprawia, że karma jest lekkostrawna. Wpływa na zrównoważony wzrost oraz na mocne kości i stawy. Obecne w karmie kwasy tłuszczowe dbają o zdrową skórę i lśniącą sierść.

Optymalny rozwój - Cenne kwasy tłuszczowe z łososia wpływają na rozwój mózgu. L-karnityna i wysokowartościowe białka zapobiegają otłuszczeniu i wspierają budowę mięśni. Tauryna i L-karnityna są istotnymi składnikami dla pracy serca.

Budowa kości - Optymalny stosunek wapnia do fosforu oraz składniki takie jak: witamina C, mangan oraz miedź w łatwo przyswajalnej organicznej postaci wzmacniają kościec psa oraz przyczyniają się do zachowania dobrego stanu chrząstek stawowych."

Witalność - L-karnityna i tauryna wspierają pracę serca.

Skład: suszone białko drobiowe, kukurydza pełnoziarnista, ryż, wysłodki buraczane, tłuszcz drobiowy, hydrolizowane białko drobiowe, minerały, drożdże, mączka z cykorii, suszone mięso nowozelandzkich małż zielonych.

Składniki analityczne: białko surowe 25%, zawartość tłuszczu 12%, włókno surowe 2,5%, popiół surowy 6,5%, wapń 1,2%, fosfor 0,95%.

Napisz opinię

Accessories

PRZYPOMNIENIE O PRODUKCIE

Na podany adres e-mail wyślemy przypomnienie o konieczności ponownego zamówienia produktu!