Josera FAMILY PLUS 15kg dla szczeniąt, suk w ciąży

15 KG

ZJOSD1019150

PRODUCENT: Josera
DOSTĘPNOŚĆ:  Duża ilość

159,90 zł(10,66 zł/kg)

DOSTAWA: 24 H

Opis

Produkty powiązane

Opinie

Josera Family Plus karma dla psów, która została przygotowana specjalnie dla suk w ciąży, suk karmiących oraz szczeniąt do 8 tygodnia życia. Obecne wartościowe kwasy tłuszczowe wpływają na rozwój mózgu szczeniąt. Nie zawiera sztucznych aromatów, konserwantów i barwników.

Josera Family Plus to pożywienie dla szczeniąt, suk w ciąży (szczególne w ostatnim trymestrze) oraz suk karmiących. Specjalna receptura karmy wspiera prawidłowy rozwój w łonie matki, a po porodzie wpływa na skład i wartość odżywczą mleka pobieranego przez szczeniaka. Karma po zamoczeniu w Joserra Welpenstarter lub w wodzie pomaga w przejściu szczeniaka na stały pokarm.

Reprodukcja - Zwiększony udział białka i energii oraz L-karnityna wpływają korzystnie na organizm suki w ciąży i podczas laktacji. Cenne składniki odżywcze wspierają rozwój szczeniąt w łonie matki oraz w okresie ich karmienia mlekiem.

Optymalny rozwój - Cenne kwasy tłuszczowe z łososia wpływają na rozwój mózgu. L-karnityna i wysokowartościowe białka zapobiegają otłuszczeniu i wspierają budowę mięśni. Tauryna i L-karnityna są istotnymi składnikami dla pracy serca.

Szczególne krokiety - Szczególne krokiety pomagają przestawić szczenięta ssące na stały pokarm przez namoczenie i ułatwiają pobieranie karmy.

Skład: suszone białko drobiowe, ryż, kukurydza pełnoziarnista, tłuszcz drobiowy, suszony łosoś 6,0%, wysłodki buraczane, hydrolizowane białko drobiowe, włókna roślinne, minerały, mączka z cykorii (naturalne źródło inuliny).

Składniki analityczne: białko surowe 30%, zawartość tłuszczu 22%, włókno surowe 2,5%, popiół surowy 6,2%, wapń 1,35%, fosfor 0,95%.

Napisz opinię

Accessories

PRZYPOMNIENIE O PRODUKCIE

Na podany adres e-mail wyślemy przypomnienie o konieczności ponownego zamówienia produktu!