BOTANIQA Maska Show Line INTENSE TREARMENT COAT Mask 250ml Nawilżająca

Z001100

Kolagenowo- keratynowa maska nawilżająca.

PRODUCENT: Botaniqa
DOSTĘPNOŚĆ:  Duża ilość

32,50 zł

DOSTAWA: 24 H

Opis

Produkty powiązane

Opinie

BOTANIQA Maska Show Line INTENSE TREARMENT COAT Mask 250ml Nawilżająca

 

Intense treatment Coat Mask to kolagenowo–keratynowa maska sformułowana aby zregenerować, głęboko nawilżyć, zabezpieczyć, dodać jedwabistości oraz blasku. Pomaga w zapanowaniu nad włosem. Sprawia, że jest on łatwiejszy w modelowaniu. Przy regularnym stosowaniu szata staje się błyszcząca, zdrowsza, silniejsza, a rozczesywanie łatwiejsze. Regularnie stosowana zmniejsza ryzyko uszkodzeń, łamania końcówek. Idealna do budowy włosa. Efektywnie ułatwia rozczesywanie i zabezpiecza przed powstawaniem kołtunów.

 

Produkt zawiera: Kolagen, Kompleks Botaniqa, Ekstrakt z jajka, Keratynę, Kompleks Nori, Ekstrakt z awokado, Proteiny pszenicy.

 

Sposób użycia:

Produkt może być stosowany skoncentrowany w przypadku szaty bardzo skołtunionej. Do regularnego stosowania zalecane rozcieńczanie od 1:5 do 1:20. Po użyciu odpowiednio dobranego szamponu, nałożyć maskę i pozostawić na kilka minut. Następnie dokładnie spłukać. Koniczne jest poduszenie szaty przed próbą rozczesywania. Suszenie zapewnia aktywowanie dobroczynnych składników zawartych w produkcie. 

 

Produkt nie zawiera: Parabenów, Sulfatów, PEGów, Sylikonów oraz Alkoholu.

Produkt w 99,1% składa się ze składników pochodzenia naturalnego.

Napisz opinię

PRZYPOMNIENIE O PRODUKCIE

Na podany adres e-mail wyślemy przypomnienie o konieczności ponownego zamówienia produktu!