AQUAEL Zestaw akwariowy LEDDY PAP-40 LED biały

ZAQUF5016041

AQUAEL Zestaw akwariowy LEDDY PAP-40 LED biały

PRODUCENT: Aquael
DOSTĘPNOŚĆ:  Mała ilość

219,00 zł

DOSTAWA: 24 H

Opis

Produkty powiązane

Opinie

AQUAEL Zestaw akwariowy LEDDY PAP-40 LED biały

 

W skład zestawu LEDDY SET wchodzą: akwarium z prostą szybą przednią, nowoczesna pokrywa z tworzyw sztucznych wykonana w technologii wtryskowej z zainstalowanym energooszczędnym modułem oświetleniowym LEDDY TUBE, automatyczna, bezobsługowa grzałka oraz wydajny filtr wewnętrzny.

Na szczególną uwagę zasługuje pokrywa posiadająca opatentowany system otwierania SMART OPEN. Eliminuje on konieczność stosowania zawiasów i podpórek i umożliwia wygodne wykonywanie wszelkich prac pielęgnacyjnych wewnątrz zbiornika. Została wyposażona w wyjątkowo dużą klapkę pozwalającą na swobodne karmienie ryb. Zainstalowany w niej moduł LEDDY TUBE SUNNY emituje mocne światło o widmie zbliżonym do światła słonecznego wiernie odwzorowujące naturalne barwy roślin i ryb. Jego żywotność wynosi ok. 50 tys. godzin, nie wymaga więc wymiany częściej niż raz na 8-10 lat.


Zestawy LEDDY SET są dostępne wyłącznie w wersji prostej w trzech rozmiarach: 40, 60 i 75 cm. Stanowią budżetowy segment zbiorników w ofercie AQUAEL skierowany do początkujących i średnio zaawansowanych akwarystów.

 

Napisz opinię

PRZYPOMNIENIE O PRODUKCIE

Na podany adres e-mail wyślemy przypomnienie o konieczności ponownego zamówienia produktu!