AQUAEL Grzałka COMFORTZONE Gold 100W

ZAQUF5004100

AQUAEL Grzałka COMFORTZONE Gold 100W 

PRODUCENT: Aquael
DOSTĘPNOŚĆ:  Duża ilość

44,90 zł

DOSTAWA: 24 H

Opis

Produkty powiązane

Opinie

Aquael Grzałka Comfort Zone Gold 100W

Aquael COMFORT ZONE GOLD to szklana grzałka akwariowa z termostatem. Zastosowanie przekaźnika elektronicznego oraz pozłacanych styków zapewnia całkowite bezpieczeństwo i bezawaryjną pracę.

  • pozłacane styki
  • elektroniczny przekaźnik
  • płynna regulacja temperatury
  • radiator ceramiczny
  • całkowicie zanurzalna
  • każdy egzemplarz testowany komputerowo

Szklana grzałka akwariowa z termostatem COMFORT ZONE GOLD, której styki pokryte zostały warstwą złota. Tradycyjne szklane grzałki akwariowe składają się, w pewnym uproszczeniu, z termostatu, styków oraz spirali grzejnej. Termostat kontroluje temperaturę wody w akwarium i, w razie potrzeby, zwiera lub rozwiera styki, co włącza lub wyłącza spiralę grzejną. Najbardziej czułym elementem tego układu są właśnie styki – mimo stosowania ich elektronicznego wspomagania, z upływem czasu, na skutek utleniania się metalu, ich powierzchnia ulega stopniowemu zanieczyszczeniu. Skraca to żywotność grzałki oraz obniża precyzję ogrzewania wody.

W grzałce COMFORT ZONE GOLD ten problem został wyeliminowany, dzięki galwanicznemu pokryciu styków termostatu warstwą złota. Metal ten jest w wysokim stopniu obojętny chemicznie i praktycznie się nie utlenia. Zastosowanie tego rozwiązania wydłużyło znacznie żywotność grzałki COMFORT ZONE GOLD, przy zachowaniu wysokiej precyzji jej działania. Gwarantuje to wieloletnie i bezawaryjne działanie urządzenia oraz pełne bezpieczeństwo termiczne pływających w akwarium zwierząt.

W trosce o najwyższą jakość wykonania, każdy pojedynczy egzemplarz grzałki przed przekazaniem w ręce użytkowników jest komputerowo testowany i kalibrowany w profesjonalnym laboratorium AQUAEL. Dokładność działania termostatu wynosi 1°C.

Nowe grzałki COMFORT ZONE GOLD są dostępne w ośmiu modelach, mogą więc znaleźć zastosowanie praktycznie w dowolnej wielkości zbiorniku zarówno słodkowodnym jak i morskim. Czarny kolor ułatwia jej ukrycie w zbiorniku.

Pojemność akwarium: 60 - 100 litrów

Napisz opinię

PRZYPOMNIENIE O PRODUKCIE

Na podany adres e-mail wyślemy przypomnienie o konieczności ponownego zamówienia produktu!