do kasy suma: 0,00 zł
Sposób i koszty dostawy

Sposoby i koszty dostawy

 1. W naszym sklepie możliwe są następujące sposoby dostawy lub odbioru zamówienia:

  • Przesyłka kurierska płatna z góry - wysyłamy za pośrednictwem DPD - koszt przesyłki to 15zł

  • Przesyłka kurierska pobraniowa - wysyłamy za pośrednictwem DPD - koszt przesyłki to 18zł

  • Dostawa do Paczkomatów InPost - koszt przesyłki to 13zł

  • Nasz własny transport na terenie Gorzowa Wielkopolskiego

   Jeżeli mieszkasz w Gorzowie Wielkopolskim dowieziemy Ci bezpłatnie karmę i inne artykuły zoologiczne do domu (dostawy odbywają się codziennie w dni powszednie już od godziny 11.00) – zamówienie możesz opłacić u kuriera gotówką lub Blikiem, nie mamy możliwości zapłaty kartą płatniczą.

   Aby skorzystać z darmowej dostawy na terenie Gorzowa Wielkopolskiego łączna wartość zamówienia musi przekroczyć 100zł.

   Poniżej tej kwoty koszt dostawy na terenie Gorzowa Wielkopolskiego wynosi 9,90zł.

  • Odbiór osobisty pod adresem: ul. Kokosowa 6, 66-415 Wojcieszyce (o możliwości odbioru zamówienia powiadamiamy telefonicznie lub mailowo, odbiór możliwy jest w dni robocze w godzinach od 8 do 17).

  • Dla zamówień powyżej 300zł wysyłka gratis!
 2. Zamówienia doręczamy wyłącznie na terenie Polski. 

 3. Ewentualne koszty dostawy są wskazywane w trakcie składania zamówienia i są one uzależnione od wybranego sposobu dostawy oraz metody płatności.

 4. Termin dostawy zamówienia wynosi do 4 dni roboczych, chyba że w opisie danego produktu lub w trakcie składania zamówienia podano inny termin. Termin ten należy liczyć w następujący sposób:

  • W przypadku wyboru przez Klienta sposobu płatności przelewem, płatności elektroniczne lub kartą płatniczą - od dnia uznania rachunku bankowego lub konta rozliczeniowego Sprzedawcy.

  • W przypadku wyboru przez Klienta sposobu płatności za pobraniem – od dnia zawarcia Umowy Sprzedaży.

 

 

 

Drodzy Klienci

Zwracamy się do Państwa z prośbą o sprawdzenie stanu przesyłki w chwili jej dostarczenia w obecności Kuriera. W przypadku stwierdzenia uszkodzenia przesyłki prosimy o sporządzenie protokołu szkody. Protokół ten jest zgodnym oświadczeniem stron i zawiera między innymi opis uszkodzeń. Sporządzenie tego dokumentu umożliwi nam zwrócenie się do Firmy kurierskiej o odszkodowanie i ułatwi dochodzenie roszczeń wobec przewoźnika. Brak zgłoszenia zastrzeżeń przez Państwa przy przyjęciu paczki praktycznie zamyka nam drogę reklamacyjną w stosunku do przewoźnika. 
Spełnienie lub nie powyższej prośby w żaden sposób nie wpływa na realizację Państwa uprawnień z tytułu reklamacji towaru na podstawie niezgodności towaru z umową, czy też możliwości odstąpienia od umowy, tj. w szczególności postanowień REGULAMINU naszego sklepu w zakresie POSTĘPOWANIA REKLAMACYJNEGO (pkt. 7) oraz PRAWA ODSTĄPIENIA OD UMOWY (pkt. 8).

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl