Producenci
Chaba smycz do biegania z amortyzatorem LAKOTA 280cm
towar niedostępny
- Darmowa przesyłka od 300 zł
- 30 dni na zwrot
- Szybka dostawa
Opis
Smycz z amortyzatorem do biegania to doskonałe rozwiązanie dla osób, które chcą biegać ze swoim psem, zapewniając jednocześnie komfort i bezpieczeństwo dla obu stron.
Smycz wykonana jest z trwałej taśmy, która zapewnia niezawodność i wytrzymałość. Taśma występuje w jednej szerokości, ale z dwoma wielkościami karabińczyka. Smycz do biegania posiada amortyzator, który jest elastycznym paskiem umieszczonym w środkowej części. Ten amortyzator pomaga w absorpcji energii, która powstaje podczas biegu lub nagłego ruchu psa, zapewniając płynne i bezpieczne ruchy. Redukuje również ryzyko szarpnięcia, co chroni zarówno Ciebie, jak i Twojego psa. Specjalny pas biodrowy wykonany został z wytrzymałego materiału, posiada regulację obwodu wokół bioder i regulację, która pozwala odpowiednio przedłużyć smycz. Pas ten przenosi energię psa i zdecydowanie ułatwia człowiekowi bieg.
Kolekcja akcesoriów dla psów z motywem słonecznika, wplecionym w tradycyjne wzory Lakota i pejzaże Północnej Ameryki, to wyjątkowe połączenie estetyki, kultury i funkcjonalności. Te produkty nie tylko zdobią psa, ale również niosą za sobą głębsze przesłanie o szacunku dla różnych kultur i ich dziedzictwa.