Aquael Pokrywa akwariowa LEDDY 40 Day&Night czarna

Z005012

AQUAEL Pokrywa akwariowa LEDDY DAY & NIGHT 40 biała

PRODUCENT: Aquael
DOSTĘPNOŚĆ:  Duża ilość

97,00 zł

DOSTAWA: 24 H

Opis

Produkty powiązane

Opinie

AQUAEL Pokrywa akwariowa LEDDY DAY & NIGHT 40 biała

Dzięki nowemu oświetleniu DAY&NIGHT możesz podziwiać swoje akwarium również nocą! Nowe pokrywy Leddy zawierają najnowsze oświetlenie Retrofit, które integruje w sobie zarówno oświetlenie dzienne jak i nocne (światło błękitne imitujące poświatę księżyca). Zapewnia zwierzętom i roślinom akwariowym bezpieczeństwo i optymalne warunki do życia.

Pokrywy LEDDY są przeznaczone do akwariów słodkowodnych. Służą do oświetlania wnętrza zbiornika, chronią ryby przed wyskakiwaniem oraz ograniczają parowanie wody i straty ciepła z akwarium. Zostały wykonane w technologii wtryskowej, dzięki czemu są wyjątkowo trwałe i solidne. Posiadają zainstalowane w nich oświetlenie oraz klapkę do karmienia ryb.

Pokrywa wyposażona jest w system „smart open” umożliwiający jej wygodne podnoszenie bez użycia zawiasów ani podpórek. Posiada również system kanalików zbierających skraplającą się wodę i odprowadzającą ją do wnętrza zbiornika. W tylnej części pokrywy znajdują się specjalne żłobienia umożliwiające wygodne wycinanie otworów do instalacji filtrów kanistrowych.

Napisz opinię

PRZYPOMNIENIE O PRODUKCIE

Na podany adres e-mail wyślemy przypomnienie o konieczności ponownego zamówienia produktu!