Aquael VERSAMAX FZN-mini Filtr kaskadowy

Z000008

AQUAEL Filtr kaskadowy VERSAMAX FZN-mini

PRODUCENT: Aquael
DOSTĘPNOŚĆ:  Duża ilość

42,00 zł

DOSTAWA: 24 H

Opis

Produkty powiązane

Opinie

AQUAEL Filtr kaskadowy VERSAMAX FZN-mini

Filtry kaskadowe (przelewowe) łączą zalety filtrów wewnętrznych i kanistrowych, czyli łatwość instalacji z dużą wydajnością i uniwersalnością zastosowania. Świetnie sprawdzają się zarówno w dużych jak i w małych akwariach. Specjalnie z myślą o miłośnikach tych ostatnich AQUAEL prezentuje nowość – miniaturowy filtr VERSAMAX (FZN) MINI.

AQUAEL VERSAMAX MINI jest przeznaczony do filtracji wody w nanoakwariach, krewetkariach i innych zbiornikach o pojemności od 10 do 40 l. Zapewnia wydajną filtrację wody eliminując z niej widoczne zanieczyszczenia. Jednocześnie – powodując delikatny ruch powierzchni wody – skutecznie napowietrza zbiornik podnosząc poziom tlenu w wodzie. Płynna zewnętrzna regulacja wydajności (bez konieczności moczenia rąk w wodzie) umożliwia dostosowanie tempa pracy urządzenia do pojemności zarówno bardzo małego, jak i nieco większego zbiornika.

Filtry AQUAEL VERSAMAX MINI są sprzedawane z wymiennym wkładem gąbkowo- fizelinowym. Wkład ten można wymienić na media akcesoryjne, takie jak gąbka + węgiel aktywowany + fizelina oraz gąbka + absorbent fosforanów + fizelina. Są one dostępne jako akcesoria dodatkowe i pozwalają na dopasowanie charakteru filtra do indywidualnych potrzeb danego akwarium.

VERSAMAX MINI cechy:

  • moc 4,3W
  • wydajność filtra 230l/h
  • pojemność akwarium 10-40l

Napisz opinię

PRZYPOMNIENIE O PRODUKCIE

Na podany adres e-mail wyślemy przypomnienie o konieczności ponownego zamówienia produktu!